21 KOLEJKA – MŁODOŚĆ WYGRAŁA Z DOŚWIADCZENIEM

W meczu 21 kolejki drużyna Orła przegrała na wyjeździe z AP Fenestra Kotwica Kołobrzeg- seniorzy 5:3.
⚽️ Jarząbek Michał 7′
⚽️ Teofil Damian 14′
⚽️ Jarząbek Michał 48′
Spotkanie rozpoczęło się zgodnie z założeniami przedmeczowymi, zawodnicy Orła ruszyli do ataku i po 15 minutach prowadzili 0:2 po bramkach Jarząbka i Teofila.
Po stracie drugiej bramki zawodnicy z Kołobrzegu błyskawicznie zdobywają bramką kontaktową, po wznowieniu gry, 1:2.
W pierwszej połowie zespół z Łożnicy mógł podwyższyć prowadzenie i zamknąć mecz, jednak dobrze spisywał się bramkarz gospodarzy i brakowało finalizacji akcji bramkowych Przed przerwą AP Kotwica doprowadza do remisu, 2:2. Tuż po przerwie Orzeł ponownie wychodzi na prowadzenie po trafieniu Jarząbka, 2:3
Młody zespół z Kołobrzegu zachował więcej sił i w drugiej połowie strzelił jeszcze 3 bramki, ustalając wynik spotkania, 5:3.
Odnosimy bolesną porażkę, młodość wygrała z doświadczeniem. Piłkarze z Kołobrzegu wykazali się większą determinacją i skutecznością, odnosząc zasłużone zwycięstwo. Tak młoda i utalentowana drużyna z pewnością zasługuje na utrzymanie się w Okręgówce Gratulujemy wygranej, wyciągamy wnioski i walczymy dalej!
Mecz w okrojonym składzie, bez kilku kluczowych zawodników. Do 15 min chciałem wygrywać 2 do zera i życzenie się spełniło, niestety w 16 min padł gol kontaktowy co dodało wiary przeciwnikom. W pierwszej połowie mogliśmy już zamknąć mecz lecz znów na przeszkodzie stanął nam dobrze dysponowany bramkarz. Seria słabszych wynikowo meczy zdarza się. Bardzo cieszę się, że potrafimy sobie sporo tych sytuacji stworzyć. Każdy wie, że taka jest piłka. Młodzież z Kołobrzegu grała ambitnie i bardzo fajnie technicznie i potrzebowali punktów co daje dodatkową motywacje do pracy i wysiłku. Gramy dalej. Gratulacje dla chłopaków, bo włożyli dużo zdrowia w ten mecz.– spotkanie podsumował trener – Wojtek Borek.