20 KOLEJKA – NA WYJEŹDZIE Z WICELIDEREM!

W sobotę 8 kwietnia o godzinie 13:00 na stadionie w Kamieniu Pomorskim drużyna Orła rozegra spotkanie 20 kolejki Klasy Okręgowej z Gryf Kamień Pomorski!

Jesienią na stadionie w Łożnicy Orzeł przegrał z Gryfem 1:3, a honorowe trafienie zaliczył Borek Wojciech!

Drużyna z Kamienia Pomorskiego jest wiceliderem rozgrywek. W 18 meczach zdobyli 44 punkty, wygrywając 14 spotkań , 2 remisując i odnosząc 2 porażki. Ich bilans bramkowy to 94:19.
W ubiegłej kolejce wygrali na wyjeździe z Regą Trzebiatów 1:2. Orzeł zajmuje 5 miejsce w tabeli z dorobkiem 37 punktów po 18 rozegranych meczach. Ekipa z Łożnicy odniosła 11 zwycięstw, 4 razy remisując i 3-krotnie przegrywając. Bilans bramkowy to 37:22.

W ostatniej kolejce w Łożnicy zremisowaliśmy z Jantarem Dziwnów 2:2. Niewątpliwie jest to mecz na szczycie tabeli. Gryf musi wygrać, aby nie stracić dystansu do prowadzącej w tabeli Iny Goleniów i myśleć o bezpośrednim awansie do IV ligi. Orły z Łożnicy z pewnością będą chciały pokrzyżować plany wiceliderowi, urwać punkty i odegrać się za jesienną porażkę. Gryf musi, Orzeł może. Szanujemy klasę rywala, jednak w każdym meczu walczymy o komplet punktów!

Paweł Nowakowski

  • Informacje Goleniów.net

19 KOLEJKA – PODZIAŁ PUNKTÓW Z JANTAREM

Dodaj komentarz