W Goleniowskiej Lidze Mistrzów wreszcie  zaczyna się dziać. Po okresie stagnacji, przyszedł czas piłkarskich emocji i nowych wyzwań, a to wszystko za sprawą mało dotąd  rozpoznawalnej i praktycznie nieznanej drużynie. Mowa tu o zespole “Niedzielne Chłopaki”, którzy niczym torpeda, w wielkim stylu, zremisowali dziś z potęgą goleniowskiej ligi – KLB Plebania.

Chciałem podziękować chłopcom za wolę walki, jaką włożyli w ten mecz i realizację założeń taktycznych, wynik remisowy i to z LUBCZYNĄ no i chęć do dalszej ciężkiej pracy na treningach. Mecz toczył się pod dyktando przeciwnika, ale nasze założenia taktyczne, wola walki i determinacji pozwoliła osiągnąć dobry wynik. Uważam wraz z zawodnikami że sprawimy nie jedną niespodziankę w tym sezonie, a w następnym powalczymy o pudło – powiedział w wywiadzie dla nas trener NIEDZIELNYCH pan Sylwester Bielczuk.

Pierwsza połowa meczu to 1:0 dla PLEBANI, jednakże druga runda to wielka klasa i sukces NIEDZIELNYCH, którzy w spektakularnym stylu wyrównali wynik kończąc mecz 1:1.

Gratulujemy wygranej i życzymy kolejnych sukcesów !

(red.)

Legenda trenuje Niedzielnych Chłopaków

Dodaj komentarz