Pomóc Ukrainie – zbiórka inna niż wszystkie

PODAJ RĘKĘ UKRAINIE! Zbiórka firmowana przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą – na potrzeby humanitarne – w Ukrainie, Polsce i w drodze do normalności. Wiemy, gdzie i jak pomagać – w kontakcie z instytucjami w Ukrainie. Transport za granicę, na miejsce.

Link do zrzutki – kliknij link i wesprzyj 

Opis zrzutki

PODAJ RĘKĘ UKRAINIE TO EFEKT WSPÓŁPRACY POLSKO-UKRAIŃSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ, NGOS-ÓW, PRZEDSIĘBIORCÓW ORAZ LUDZI DOBREJ WOLI, KTÓRZY KAŻDEGO DNIA NIOSĄ POMOC UKRAINIE.

1.NA MIEJSCU W UKRAINIE – DOSTARCZAJĄC PACZKI ŻYWNOŚCIOWE WYSTANDARYZOWANE WG INFORMACJI BEZPOŚREDNIO OD RZĄDU UKRAIŃSKIEGO.

2.W POLSCE – OFERUJĄC FINANSOWANIE NIEZBĘDNEJ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ UCHODŹCOM I WOLONTARIUSZOM, KTÓRZY WYKONUJĄ NADLUDZKI WYSIŁEK NIOSĄC POMOC 24/7

3.W MIEJSCU POBYTU – POPRZEZ STWORZENIE TYMCZASOWYCH MIEJSC PRACY PRZY TWORZENIU NASTĘPNYCH PACZEK, POMOCY W CENTRACH RECEPCJI, CZY NA GRANICY POLSKO-UKRAIŃSKIEJ – ZA WYNAGRODZENIEM, KTÓRE POMOŻE STANĄĆ NA NOGI.

Informacje o przebiegu akcji i podejmowanych działaniach będziemy zamieszczać na stronie POLSKO-UKRAIŃSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ oraz marki INVICTUS. Po osiągnięciu celu przedstawimy raport ze zrealizowanej pomocy wraz z dokumentacją zdjęciową i filmową.

Chwała Ukrainie! Слава Україні!

Z cyklu AFTER & BEFORE 💪 … i jest pięknie

(red.)

Dodaj komentarz