Zostań Żołnierzem. Wstąp w szeregi 3 Batalionu Logistycznego

Ruszyły kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w 3 Batalionie Logistycznym w Glewicach. 19.01.2022 r. i 23.02.2022 r. odbędą się wstępne kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w 3 Batalionie Logistycznym, w korpusie oficerów, podoficerów i szeregowych. Spróbuj swych sił już dziś! Przyjdź i przekonaj się sam jakie korzyści wynikają ze służby wśród logistyków Pomorskiej Jedynki! Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie chęci przybycia telefonicznie na numer: 261 453 641.

Nowy rok utożsamiany jest przez wielu z nowym początkiem, większymi szansami oraz perspektywami na realizację planów. Początek 2022 roku to dobry moment aby podjąć się wyzwań, na które wcześniej nie starczyło nam odwagi, by zmienić coś w swoim życiu lub spróbować czegoś zupełnie nowego. Jak sprawić, by to co sobie założyliśmy się ziściło? Postanowienie noworoczne musi być dla nas realne do osiągnięcia, a przede wszystkim musimy zrobić ten pierwszy krok.

Pierwszy krok, aby spróbować swych sił w szeregach armii wśród logistyków z Batalionu Logistycznego można wykonać już 19 stycznia lub 23 lutego br. Pasjonujesz się wojskiem i chcesz służyć Ojczyźnie? Jesteś na początku swojej drogi zawodowej i zastanawiasz się, co robić w życiu? A może masz już bagaż doświadczeń, ale chcesz zrobić coś więcej albo coś zmienić? W obu przypadkach odpowiedź jest jedna – wstąp do wojska i #ZostańŻołnierzem !

Wstępując do 3 Batalionu Logistycznego możesz sprawdzić siłę swojego charakteru oraz realizować plany zawodowe i ambicje. Masz niepowtarzalną szansę, by spotkać ludzi myślących tak jak Ty, poszerzyć wiedzę w wielu unikatowych dziedzinach, poznać najnowocześniejszy sprzęt wojskowy oraz zdobyć i rozwijać umiejętności, które są niedostępne poza wojskiem. Bycie żołnierzem to jednak nie tylko służba, ale też ciekawa, stabilna i perspektywiczna praca. Jeśli wybierzesz karierę żołnierza zawodowego to możesz liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie z licznymi dodatkami, kursy i szkolenia specjalistyczne, w tym językowe, oraz pewną emeryturę w przyszłości.

19.01.2022 r. i 23.02.2022 r. odbędą się wstępne kwalifikacje do zawodowej służby wojskowej w 3 Batalionie Logistycznym: w korpusie oficerów, podoficerów i szeregowych. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie chęci przybycia telefonicznie na numer: 261 453 641. Przyjdź i przekonaj się sam jakie korzyści wynikają ze służby wśród logistyków Pomorskiej Jedynki! Czy wiesz, że jest kilka dróg do wojska? Znajdź swoją drogę do wojska – Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej.

Jeśli nie możesz pojawić się w powyższych terminach – dzięki reformie systemu rekrutacji do #WojskoPolskie możesz aplikować do służby również #online. To także minimum formalności, które załatwisz w ciągu jednego dnia podczas spotkania w Wojskowym Centrum Rekrutacji.

***

3 Batalion Logistyczny  jest jednostką podległą 1 Pomorskiej Brygadzie Logistycznej. Batalion został utworzony w Glewicach i osiągnął gotowość do działania zgodnie z przeznaczeniem w dniu 1 lipca 2004 roku. Decyzją Nr 204/MON z dn. 29 maja 2006 roku 3 Batalion Logistyczny nosi nazwę wyróżniającą „Ziemi Goleniowskiej”.

3 Batalion Logistyczny jest związkiem szczebla taktycznego i w swojej codziennej działalności realizuje zadania na rzecz jednostek i instytucji wojskowych zgodnie z operacyjnym przeznaczeniem w zakresie realizacji dostaw zaopatrzenia, świadczenia usług specjalistycznych i gospodarczych oraz realizuje zadania na rzecz polskich kontyngentów wojskowych poza granicami kraju.

***

Akcja Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej kierowana jest do ludzi, którzy swą przyszłość chcieliby związać z Wojskiem Polskim, ochroną granic, a tym samym chcą mieć bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo naszej Ojczyzny. Wojsko to wyzwanie!

Biuro do spraw Programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” powstało 24 stycznia 2020 roku. Jest instytucją powołaną do zintensyfikowania i zoptymalizowania procesu rekrutacji do Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Naszą misją jest wsparcie tej części społeczeństwa, która jest zainteresowana wstąpieniem w przyszłości w szeregi Wojska Polskiego lub chce ściśle współpracować z jednostkami wojskowymi jako strona społeczna.

Oficer Prasowy 1BLog

(-) kpt. Justyna KWIATKOWSKA

Dołączony film: Zostań Żołnierzem. Wstąp w szeregi 3 Batalionu Logistycznego

Film i montaż.: Anna Wolska

Podobny artykuł

Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej

Dodaj komentarz