Rozwój Promenady Przyjaźni w Mielnie, „Rampa Kultura” oraz „Twierdza Design” w Goleniowie, Centrum Nauki „Metalowe Inspiracje” w powiecie wałeckim, budowa tunelu pod Świną, budowa promenady zdrowia, rewitalizacja Parku Zdrojowego – w Świnoujściu oraz Stargardzkie Centrum Nauki Filary – to inwestycje z naszego województwa, które mają szansę dostać miano „Inwestycji z perspektywą”- pisze w swoim artykule 24Kurier.pl

Certyfikowane Oleje CBD najwyższej jakości – Sklep Konopny Listek Goleniów ul. J. Matejki 3B

Organizatorem konkursu jest Polska Agencja Prasowa. Na zwycięzców czekają statuetki, a projekt z największą liczbą głosów może liczyć na odwiedziny reportera PAP, który udokumentuje konkretną inwestycję.

Do konkursu Polskiej Agencji Prasowej – PAP- wpłynęło w sumie 158 zgłoszeń. Głosowanie potrwa do końca roku. Laureaci konkursu zostaną ogłoszeni po Nowym Roku. Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów nagrodzone zostaną statuetką “Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie.

Jak zagłosować na najciekawsze przedsięwzięcie ?

– Głosowanie jest bardzo proste  – Wystarczy wejść na stronę europapnews.pap.pl i na znajdującej się tam liście znaleźć interesujący nas projekt i oddać głos. – Podawanie danych dodatkowych, czy uiszczanie jakichkolwiek opłat nie jest wymagane. Głosowanie trwa do 31 grudnia 2021r.

Patodeweloperka – czy w Goleniowie również ?

(red.)

 

 

Dodaj komentarz