Kto powstrzyma “Egzekutora”? Czyli kto powstrzyma wandala niszczącego auta.

Dwa lata temu pisałem na łamach naszego portalu :

“Uwaga kierowcy i mieszkańcy Goleniowa.
 
Obok bloków które mieszczą się w kwadracie ulic Puszkina, Szkolna , Witosa, Pocztowa i Konstytucji 3-go Maja, grasuje jakiś chyba psychopata, który mści się na samochodach, które ich właściciele zaparkują na parkingach przyległych w sposób nieprawidłowy lub  kierowcy tych aut nie mieszkają w danym bloku. Z naszych informacji wiemy już o trzech osobach , którym ów egzekutor zniszczył bardzo ostrym narzędziem tak powlokę lakierniczą, że auta nadają się tylko do lakierowania. Straty w każdym wypadku są wielotysięczne. Całkiem niedawno zniszczył Forda, a parę dni temu Opla . Z naszych informacji wynika, że może być owym egzekutorem nieznany starszy mężczyzna. Prosimy o zwracanie baczniejszej uwagi i zostawianie włączonych kamerek na czuwaniu. Być może uda się złapać przestępcę.”

Co jakiś czas w Goleniowie słychać o wypadkach zniszczenia samochodów, często rysy zrobione na autach w taki sposób,  że nie nadają się do łatwego usunięcia, a samochód musi być lakierowany w całości. Ofiarą “egzekutora” padają auta o ciemnym malowaniu. Policja mimo zgłoszeń , nie jest w stanie złapać sprawcy i nie ma się czemu dziwić. Pozostaje aktualna moja prośba o umieszczanie na czuwaniu włączonych kamerek w samochodach. Nagranie podejrzanych osób w czasie postoju samochodów może przyczynić się do wykrycia sprawcy, który już spowodował wielotysięczne straty.

 

Co róż w sieci pojawiają się informacje o takich wydarzeniach

Apelujemy do wszystkich, których auta zostały poniszczone o zgłaszanie tych faktów na Policję, takie działanie w toku prowadzonych czynności przez Policję , również może przyczynić się do wykrycia sprawcy vel sprawców.

Andrzej Bugajski

Dodaj komentarz