Przydatne Apki na Wakacje – turystycznie z Goleniów.Net

Akcja urlop w pełni. Bez znaczenia jest przeznaczenie, środek transportu czy zakwaterowanie. Te aplikacje to nic innego jak wakacyjne ” must have”

 SmartHotel –  to wirtualna platforma umożliwiająca kontakt z obsługą poprzez Messenger lub WhatsApp, bez konieczności pobierania i instalowania dodatkowych aplikacji.

AutoPay – to kolejne WOW

Podróżując po polskich autostradach warto zaopatrzyć się w aplikację AutoPay. Dlaczego? Przede wszystkim dzięki rejestracji w systemie jego użytkownicy, na wybranych płatnych odcinkach autostrady, stracą mniej czasu w oczekiwaniu na pobranie biletu przy wjeździe na autostradę i dokonanie płatności przy zjeździe z niej. Opłata za przejazd zostanie automatycznie pobrana po sczytaniu przez system numeru rejestracyjnego pojazdu. Urządzenie to działa obecnie na odcinku AmberOne Autostrady A1 pomiędzy Toruniem a Gdańskiem oraz na A4 na odcinku Katowice-Kraków.

Kolejnym rozwiązaniem, które ubogaci Waszą podróż po rodzimych, jak również zagranicznych zakątkach, jest Tripsomnia. Jest to portal dedykowany ofercie regionalnych organizacji turystycznych. Na stronie znajdziecie nie tylko noclegi czy restauracje, ale także mnóstwo innych atrakcji oraz wycieczek zorganizowanych. Tripsomnia zdobyła wyróżnienie w konkursie Aplikacje Jutra PFR w kategorii „społeczeństwo”.

Myluggage to kolejna fajna apka. To aplikacja, która syntetyzuje i weryfikuje informacje, zamieniając ponad 30 godzin poszukiwań w 10 minutowy przewodnik o dowolnym kraju. Pozwala w ten sposób zaoszczędzić czas i pieniądze, skupiając się na lokalnych wskazówkach i poradach od innych podróżników.

Szerokiej drogi …

Źródło foto:

(red.)

Dodaj komentarz