Ankieta Goleniowskiego Domu Kultury w sprawie KULTURY

Po przekroczeniu progu GDK, na stoliku po lewej stronie ( wejście główne przez duże niebieskie drzwi ) można dostrzec skrzyneczkę z adnotacją – ZAPROŚ NAS DO SIEBIE – oraz karteczki z krótką ankietą skierowaną do mieszkańców naszej gminy.

Ankieta przyjmuje formę otwartą co oznacza, iż każdy z nas może zaproponować coś od siebie. W ankiecie są dwa pytania:

  1. Czym jest dla Ciebie Goleniowski Dom Kultury ?
  2. Co powinien proponować Goleniowski Dom Kultury ?

W naszej ocenie ankieta jest bardzo dobrym pomysłem, gdyż to my mieszkańcy powinniśmy mieć możliwość kreowania kultury w naszej gminie. Jeśli nie mogą Państwo wypełnić ankiety osobiście można przesłać swoje propozycję na maila naszej redakcji – z dopiskiem “kultura”: [email protected] lub zostawić komentarz pod postem na naszym FunPage. Obiecujemy przekazać wszelkie Państwa uwagi oraz sugestie do rąk własnych Pana Dyrektora GDK w Goleniowie.

pozdrawiamy 🙂

(red.)

Dodaj komentarz