Konkursu fotograficzny „SZTUKA NA RAZ-DWA – Moja interpretacja znanego dzieła” – wydłużamy termin zgłoszeń!

Do 30 czerwca można nadsyłać prace na konkurs organizowany przez Gryfiński Dom Kultury „SZTUKA NA RAZ-DWA – Moja interpretacja znanego dzieła”. Konkurs nawiązuje do internetowych wyzwań, związanych z odtworzeniem w warunkach domowych znanych prac malarskich. W naszym konkursie zachęcamy do kreatywnego podejścia do interpretacji dzieła z zakresu malarstwa, rzeźby lub fotografii, przedstawionego za pomocą przedmiotów i osób z własnego otoczenia.
Poszukiwanie właściwego ujęcia i odtwarzanie dzieła z pewnością przyniesie wiele zabawy uczestnikom.
Konkurs adresowany jest do mieszkańców województwa zachodniopomorskiego bez ograniczeń wiekowych, którzy zajmują się fotografowaniem amatorsko. Przywidziano atrakcyjne nagrody finansowe.
Do konkursu można zgłaszać jedynie prace w postaci plików elektronicznych. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwie fotografie. Nie uznajemy kolaży ze zdjęć i przeróbek graficznych.
UWAGA! WYDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ DO 30 CZERWCA 2021!
Właściwie opisane prace nadsyłać można do środy 30 czerwca 2021 na adres elektroniczny konkursy@gdk.com.pl
Zdjęcia konkursowe będą poddane ocenie jury a także internatów, którzy przyznają nagrodę publiczności.
Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na wrzesień 2021. Dla twórców zwycięskich prac przewidziano następujące nagrody:
– I miejsce 600 zł,
– II miejsce 400 zł,
– III miejsce 200 zł,
– nagroda publiczności 300 zł.
Prosimy o przeczytanie i wnikliwe przeanalizowanie regulaminu i niezbędnych dokumentów związanych z konkursem. Znajdziemy je na stronie Gryfińskiego Domu Kultury https://gdk.com.pl/aktualno%C5%9Bci/140
(red.)

Dodaj komentarz