UWAGA!
W ciągu ostatniego miesiąca ktoś notorycznie wyrzuca swoje śmieci na ulice Rzemieślniczą i Leśną. Dziki rozgrzebały worki i jest jeden wielki śmietnik.
Taki wpis pojawił się na fun page Sołectwa Kliniska Wielkie wraz z fotografiami.
W ostatnim czasie, Radny Kuszyński wniósł kilka interpelacji w temacie odłowienia dzików w miejscowości Kliniska Wielkie, w których wskazywał na liczne zagrożenia, jakie niesie ze sobą podchodzenie tych zwierząt, coraz bliżej ludzkich osad.
Pytanie, czy jest sens odławiać dziki, skoro ludzie sami je zwabiają ?
(red.)





