Ciekawie zapowiadają się nadchodzące wydarzenia w Bibliotece Publicznej w Goleniowie, ale po kolei :

 

Już 6 września

– Spotkanie autorskie z Przemkiem Kossakowskim – dziennikarzem, podróżnikiem, autorem takich książek jak „Na granicy zmysłów”, „Drobna nieuważność i inne historie” oraz twórcą cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja”, „Wtajemniczenie” czy „Down The Road”.

Podczas wydarzenia wspólnie udamy się w interaktywną podróż przez lata eksperymentalnych doświadczeń autora w różnych zakątkach świata, rozszerzoną historiami z najnowszej książki.
Na spotkanie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w bibliotece od 2 września 2023 r., od godz. 8.00.
Liczba miejsc ograniczona.
.
8 września
.

Wieczór poezji oraz promocję książki Bogumiły Tuchmacher-Kotowicz „Dotyk miłości”. Spotkanie połączone będzie z koncertem prof. Stanisława Górki.

Bogumiła Tuchmacher-Kotowicz swój pierwszy wiersz napisała po śmierci ojca w 1968 roku. Debiutancki tomik poezji „Otulona szalem wspomnień” był promowany w Barlinku, Stargardzie, Lipianach, Myśliborzu i Nowogardzie, w latach 2020-2022. Najnowszy tomik poezji „Dotyk miłości” składa się z dwóch części.

Stanisław Górka – jest liderem założonego w 1992 roku Towarzystwa Teatralnego „Pod Górkę” – teatru specjalizującego się w kameralnych formach wokalno-aktorskich. Prof. Stanisław Górka w 2011 roku odznaczony został Złotym Krzyżem Zasługi, w 2013 – Medalem Gloria Artis, a w 2015 odebrał z rąk Prezydenta RP akt nadania tytułu profesora sztuk teatralnych.

wydarzenie odbędzie się w piątek, 8 września 2023 r. o godz. 17.00.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

9 września
.
Narodowe Czytanie i spotkanie autorskie z Dariuszem Kordkiem czyli 12 odsłona Narodowego Czytania, podczas którego wysłuchamy fragmentów „Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej.
Gościem specjalnym tego wydarzenia będzie Dariusz Kordek, który wspólnie z zaproszonymi Gośćmi, weźmie udział w Narodowym Czytaniu. W programie tego wydarzenia będzie również spotkanie autorskie z aktorem.

9 września (sobota) o godz. 12:00.

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

A.B.

 

Inny ciekawy artykuł

 

II Spartakiada Sołectw Gminy Goleniów

 

 

 

 

Dodaj komentarz