Policjanci zatrzymali kierowców po alkoholu i na haju

Komenda Powiatowa Policji – KPP Goleniów w Goleniowie, zestawienie biuletynu zdarzeń na dzień 03.08.2023 r. ze zdarzeń zakończonych, za okres od 01.08.2023 do 03.08.2023 r.

 

Data i godzina zdarzenia: 01.08.2023 r. godz. 00:12

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Goleniowie podczas kontroli drogowej ujawnili, że 19-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego, kierował pojazdem mechanicznym będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Wstępne badanie wskazało na obecność marihuany w ślinie. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Goleniów, Goleniów.

Policja
Policja
 

Data i godzina zdarzenia: 01.08.2023 r. godz. 17:36

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KPP w Goleniowie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 20-letni mieszkaniec powiatu łobeskiego, kierował samochodem osobowym m-ki Audi, będąc pod wpływem środków działających podobnie do alkoholu. Postępowanie prowadzi KPP w Goleniowie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Maszewo, Maszewo.

 

Data i godzina zdarzenia: 02.08.2023 r. godz. 00:06

Opis zdarzenia:

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KP w Nowogardzie, podczas kontroli drogowej ujawnili, że 27-letni mieszkaniec powiatu goleniowskiego kierował samochodem osobowym m-ki Audi, będąc w stanie nietrzeźwości-1,23 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierował pojazdem pomimo aktywnego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, wydanego przez Sąd Rejonowy w Goleniowie. Postępowanie prowadzi KP w Nowogardzie.

Miejsce zdarzenia: woj. Zachodniopomorskie, Powiat Goleniowski, Gmina Nowogard, Nowogard.

 

Informacja KPP Policji w Goleniowie

 

Inny ciekawy artykuł

 

Maszewo w blasku nowych lamp, Goleniów w mroku ciemności …

 

 

 

 

Dodaj komentarz