Jak informuje Gmina Goleniów, jest już dostępny rozkład jazdy bezpłatnej komunikacji miejskiej w telefonie, a to wszystko dzięki aplikacji mobilnej KiedyPrzyjedzie.

Zainstaluj:

Ważne: po zainstalowaniu aplikacji wybierz przewoźnika „Goleniów” (lista dostępna po kliknięciu na menu), aby zobaczyć właściwą listę przystanków.

Z przyjemnością informujemy o wdrożeniu w goleniowskiej komunikacji miejskiej systemu dynamicznej informacji pasażerskiej działającego w oparciu o serwis internetowy KiedyPrzyjedzie.pl. Dzięki niemu pasażerowie komunikacji miejskiej uzyskali dostęp do rzeczywistych odjazdów autobusów z dowolnego przystanku w naszej sieci komunikacyjnej.

Z serwisu można obecnie korzystać na kilka sposobów:

  • odwiedzając stronę internetową goleniow.kiedyprzyjedzie.pl. W oknie wyszukiwania należy wpisać nazwę żądanego przystanku, jego numer lub też po powiększeniu obszaru mapy wskazać interesujący nas przystanek. Ikonka widniejąca w kolumnie “odjazd” oznacza, że mamy do czynienia z prognozą, uwzględniającą opóźnienia związane z aktualną sytuacją drogową i związane z nią opóźnienia. Uaktualnianie prezentowanych prognoz przyjazdów autobusów dla wybranego przystanku odbywa się automatycznie co 15 sekund. W drugiej z zakładek można z kolei znaleźć teoretyczny rozkład jazdy w rozbiciu na poszczególne linie na dowolnie wybrany dzień;
  • korzystając z mobilnej wersji strony, z uproszczonym interfejsem, ułatwiającej dostęp do serwisu przy pomocy telefonów komórkowych oraz innych urządzeń przenośnych (wersja mobilna uruchamia się domyślnie po otwarciu strony w telefonie). Po wprowadzeniu nazwy lub numeru przystanku ukazuje się tabela prognoz odjazdów oraz zakładka z teoretycznymi rozkładami jazdy;
  • instalując na telefonie wspomniane aplikacje mobilne.

Serwis kiedyPrzyjedzie.pl funkcjonuje w ponad 120 polskich miastach. Korzystają z niego m.in. pasażerowie komunikacji miejskiej w Bielsku Białej, Opolu, Jaworznie, Grudziądzu, Koszalinie a także w Stargardzie i w Świnoujściu.

Na ukończeniu PKP Goleniów Park Przemysłowy

(red.)

Dodaj komentarz