
Taka oto dziura od dłuższego czasu znajduje się na niedawno wyremontowanym odcinku ul. I Brygady Legionów na zakręcie przy torach.
Polecamy uwadze odpowiednim służbom. Do dziur w starych nawierzchniach już nawykliśmy, ale w tym wypadku szkoda, aby nowa droga tak niszczała. Zważywszy na to, że sama dziura jest sporym zagrożeniem na łuku 90 stopni i przy przejściu dla pieszych.
(red.)


