W Gminie Goleniów NIE TRZEBA PŁACIĆ ani za diagnozę, ani za terapię dziecka !

Szanowni Rodzice – Opiekunowie

Będąc  osobą biegłą w temacie wszelkich dotacji, subwencji, oraz subsydiów, które należą się dzieciaczkom postanowiłam na portalu podzielić się z Wami wiedzą, którą posiadam w obrębie tego tematu. Tak aby żaden rodzic nie musiał z konieczności, a jedynie z wyboru, korzystać z usług gabinetów prywatnych diagnostyki oraz terapii dzieci  .

Wiedzy jest sporo, czasami sformułowania przepisów prawa niełatwe, jednak na końcu zrozumienie bardzo proste: NIKT Nie Musi Płacić !

Pojawiają się wiec pytania dlaczego tyle osób nadal pokrywa koszty diagnostyki oraz terapii z budżetu domowego ?

Odpowiedz jest dość prosta: niewiedza oraz brak skutecznej kampanii informacyjnej. Dlatego myślę, iż czas najwyższy aby to zmienić. Postanowiłam więc, iż w serii artykułów przybliżę Państwu, krok po kroku, wspomniane zagadnienie.

Wątek numer jeden to:

Rozwikłanie zagadki dlaczego i komu bardzo zależy na tym aby nie przekazywać informacji ?

Jeśli chcecie zgłębić temat obserwujcie  stronę www.goleniow.net oraz  FunPage: https://www.facebook.com/portal.goleniow/

W cotygodniowych artykułach umieszczanych w niedzielę, ukażę problematykę oraz metody rozwiązań w tej kwestii. W razie pytań do mnie proszę pisać na adres e-mail:  [email protected] z zaznaczeniem dla XYZ…

Pozdrawiam serdecznie, Wasza

XYZ …

 

 

 

Foto: Kahar Erbol

Dodaj komentarz