Oblani substancją nieznanego pochodzenia – Raf&Art Potrzebują Pomocy

Wszystkich, którzy mogli cokolwiek wiedzieć lub wiedzieć PROSIMY o KONTAKT  – takimi słowami Artur i Rafał rozpoczęli z nami rozmowę.

Do całego zdarzenia doszło zeszłej nocy tj. z 6 na 7 kwietnia 2021r. Po dojściu do drzwi od zaplecza salonu poczuliśmy straszny fetor. Na początku nie wydawało nam się to podejrzane, może jakaś libacja nocna pozostawiła po sobie pamiątkę. Po otwarciu drzwi i wejściu do środka odór zaczął się nasilać i stawał się wręcz nie do wytrzymania. Szukaliśmy przyczyny i znaleźliśmy. Ktoś celowo wylał na elewację budynku, a także drzwi zaplecza substancję nieznanego pochodzenia. Ponadto, prawdopodobnie za pomocą igły oraz strzykawki, wtłoczył substancję przez dziurkę od klucza do wnętrza salonu. Zgłosiliśmy to do KPP Goleniów. Zgłoszenie zostało przyjęte. Funkcjonariusze Policji przybyli na miejsce. Sporządzono notatę do protokołu. Powiedziano nam, iż zostanie wszczęte dochodzenie w tej sprawie. Sprawdzone będą monitoringi miejskie oraz prywatne. Zostanie również przeprowadzony wywiad środowiskowy wśród sąsiadów naszego Salonu. Powiadomiono również administratora budynku. Na dzień dzisiejszy nie można ustalić kwoty szkód jednak już teraz wiemy, iż kwota strat może sięgać nawet około 10.000 zł. Sprawcy grozi kara grzywny lub kara pozbawienia wolności za zniszczenie i zanieczyszczenie mienia prywatnego, nie wykluczone jest również postawienie zarzutów o narażenie zdrowia i życia. Poprzez Waszą redakcję pragniemy serdecznie „ PODZIĘKOWAĆ”  za ludzką zawiść lub po prostu bezmyślność.

Jeśli ktokolwiek widział kogoś podejrzanego w okolicach salonu lub posiada informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawcy bardzo prosimy o kontakt z Powiatową Komendą Policji w Goleniowie lub z nami.

z poważaniem i nadzieją na odnalezienie sprawcy

Artur oraz Rafał – Raf&Art Hair Duo

( red.)

Dodaj komentarz