Na parkingu Zespołu Szkół Technicznych nr 1, przy ulicy Maszewskiej już w czwartek, 23 lipca, zaprezentuje się z pełnym programem znany Cyrk Zalewski! Pojawią się międzynarodowi artyści, zwierzęta oraz postaci ze znanych bajek i gier!

 

W Goleniowie zobaczymy między innymi:
Hit sezonu: Motory w kuli śmierci – Lucena Extreme (Brazylia)
Klaun Tonito i jego piesek Elvis
Show dużej iluzji – Kamil Zalewski z zespołem
Duet na sztrabatach oraz trapezie – Duo Lameth (Węgry/Argentyna)
Spiderman (Polska)
Antypody – Stefania Jarz (Włochy)
Gimnastyka na szarfach (Polska)
Numer komiczny – duet Tonito&Stefania
Zwierzęta Cyrku Zalewski: wielbłądy, konie, kozy
Postacie z Minecraft, Shimmer & Shine i inne

Widowisko Cyrku Zalewskiego w Goleniowie już 23 lipca 2020 (czwartek) o godzinie 17:30 przy ulicy Maszewskiej na parkingu Zespołu Szkół Technicznych.

Więcej informacji na stronie internetowej Cyrku: https://www.cyrk-zalewski.com.pl/
oraz na facebook-u: https://www.facebook.com/cyrkzalewski/

Podaruj sobie i swojemu dziecku moc magicznych przeżyć! Przeniesiemy Was do świata dziecięcych marzeń. Magia cyrku wciąż działa. Zapraszamy na najnowszy program Cyrku Zalewski w sezonie 2020! Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce, jak zwykle zadba aby pokaz był wyjątkowy.

Cyrk Zalewski Niezwykła przygoda zaczęła się już 7 pokoleń wcześniej, kiedy to pradziadkowie, dziadkowie, a potem rodzice zakładali swoje cyrki lub występowali jako artyści cyrkowi. Cyrk dziadków o nazwie Cyrk Harriego jeździł po terenach Polski, Czech i Rosji. Babcia Anna Nowotna
była tancerką oraz zajmowała się woltyżerką na koniach, a dziadek Rudolf Nowotny prócz akrobacji i tresury przeróżnych zwierząt brał udział w modnych wówczas walkach zapaśniczych. Ciocia Anna była ekwilibrystką na linie, a ojciec antypodystą (żonglerka nogami) i treserem koni.

Cyrk Zalewski działa od 1992 roku, ogromny rozmach organizacyjny, najwyższy poziom artystyczny, profesjonalna oprawa i najlepsi artyści, od wielu lat są wizytówką Zalewskich. Właściciele cyrku za punkt honoru wzięli udowodnienie całej Polsce, że nie mają sobie równych. Dla swoich widzów i wielbicieli przygotowali atrakcje, jakich Polska dotąd nie widziała.

 

 

BILETY DO WYGRANIA !

Dla czytelników mamy darmowych 5 zaproszeń (jedno upoważnia do wejścia osobę dorosłą plus dziecko do 10 lat), na wystrzałowy występ Cyrku Zalewski. Zaproszenie wylosujemy wśród osób które wyślą odpowiedzi.

Wystarczy do godziny 18.00 do dnia 20.06.2020 na adres naszej redakcji [email protected] napisać odpowiedź na następujące pytanie :

Za dwa lata mija okrągła rocznica od założenia Cyrku Zalewski. Ile lat mija od założenia Cyrku Zalewski w 2022 roku.

Oprócz odpowiedzi proszę wysłać swoje dane kontaktowe imię i nazwisko z adresem zamieszkania oraz numerem telefonu

 

 

Andrzej Bugajski

 

 

Dodaj komentarz