Śmieci wracają, czy będzie lepiej ?

Jak poinformował nas Pan Konrad Nowak – z up. Burmistrza Banach – w dniu 24 lutego odbyło się spotkanie dotyczące … Czytaj dalej Śmieci wracają, czy będzie lepiej ?