Burmistrz odpuszcza Puszkina i Witosa

Szumnie zapowiadana inwestycja remontu i przebudowy ulic. Puszkina oraz Witosa w Goleniowie poległa.

Powodem jest brak przyjęcia, na ostatniej sesji, przez Radnych Radny Miejskiej zmian do budżetu. Przypomnijmy, iż w/w zadanie to wielokrotnie poruszany temat, są to bowiem dwie z najczęściej uczęszczanych, a zarazem najbardziej wysłużonych ulic naszego miasta. Aby nawierzchnie Puszkina i Witosa  doprowadzić do porządku, potrzebna jest duża inwestycja, na którą mieliśmy szansę. Wystarczyło przesunąć środki finansowe.

Certyfikowane Oleje CBD najwyższej jakości dostaniesz w sklepie Konopny Listek Goleniów ul. J. Matejki 3B

Niestety, z powodów bliżej nieznanych, radni opozycji zagłosowali przeciwko przyjęciu poprawek w budżecie, a tym samym zaprzepaścili szanse na dwie nowe drogi w Goleniowie.

W konsekwencji sprzeciwu Radnych, z powodu braku środków, Burmistrz Krupowicz poinformował, iż postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na zadania pn. “Przebudowa ulicy Puszkina i Witosa w Goleniowie wraz z infrastrukturą towarzyszącą” zostało unieważnione.

Czy decyzja radnych opozycyjnych była podyktowana powódkami merytorycznymi, czy jedynie chęcią “uwalenia” uchwały ? Ciężko wyczuć, gdyż ostatnio wszystko co się dzieje na sesjach “śmierdzi” polityką i nie ma nic wspólnego z dobrem przeciętnego mieszkańca.

PGK nie jest odpowiedzialne za dworzec

red. Kamila Piwowarska

Dodaj komentarz