Przepiękny spektakl, wspaniałe widowisko

Oby jak najwięcej tak pięknej i zdrowej kultury w naszym Goleniowie … Po niedzielnym spektaklu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego jeszcze mam … Czytaj dalej Przepiękny spektakl, wspaniałe widowisko