Pan Jurek w Nowym Domu – Akcja Radnej Gminy Goleniów

Kochani, Pan Jurek, o którym pisaliśmy na naszym portalu, wrócił do swojego mieszkania.  Za pośrednictwem redakcji Goleniów. Net, Pani Radna Katarzyna Paciorek – Zalewska chciałaby bardzo podziękować wszystkim ludziom, instytucjom oraz firma prywatnym za zaangażowanie w niełatwą akcję. OLSTAW tartak Stawno, WIM-STAL Pogrzymie, Emilian Erwin Damian, Łukasz Kempara,Beata Kaźmierska, Wiktoria Szabat wraz z Bernard, Monika Ferenc-Budzyńska. Szczególne podziękowania Pani Kasia przesyła swojemu mężowi Krzysztofowi Zalewskiemu. Kolejno dziękuje również Dariuszowi Olejarz (to prawda że przyjaciół poznaje się w biedzie ☺️), dziękuje również wszystkim którzy przyczynili się w jakikolwiek sposób do tego co osiągnęliśmy.
Jednakże to nie koniec. Pan Jurek nie ma bieżącej wody co oznacza, iż kolejny raz prosimy wszystkich ludzi o dobrych sercach o finansowe wsparcie akcji oraz jakąkolwiek wpłatę na zrzutkę w celu spłaty połowy zadłużenia – co jest warunkiem wodociągów aby podłączyli Paniu Jurkowi wodę.
Pani Kasiu jest Pani człowiekiem o szczerozłotym sercu, my – redakcja Goleniów.Net jesteśmy niesamowicie dumni, iż w szeregach naszych Radnych zasiada tak wrażliwa osoba na krzywdę człowieka.
( red.)

Dodaj komentarz